Kursy walut
 

 

 

 

 

                                  
 
 

Gotówka? Oczywiście. To takie proste...

Udzielamy pożyczek pieniężnych na najkorzystniejszych warunkach w mieście - pod zastaw różnych przedmiotów. Najczęściej klienci zostawiają u nas: złoto, srebro, laptopy, konsole gier,sprzęt rtv, zegarki, rowery, samochody, telefony komórkowe, sprzęt gospodarstwa domowego a nawet nieruchomości (działki budowlane, rolne, mieszkania, domy) ale jesteśmy otwarci na inne rzeczy, które mogą być zabezpieczeniem wypłacanej przez nas pożyczki. Właściwie bez żadnych ograniczeń ważne zeby przedmiot zastawu przedstawiał jakąś wartość rynkową.

 

Prowadzimy również sprzedaż rzeczy, które nie zostały odebrane przez klientów po atrakcyjnych cenach. Rzeczy te są wcześniej sprawdzane i są w dobrym stanie technicznym.

Płacimy najwięcej w Mielcu (wg. opini naszych klientów)

Długie doświadczenie na rynku pozwoliło przystosować nam najlepszą ofertę do potrzeb naszych Klientów.

DYSKRECJA ZAWARTYCH UMÓW w 100%

Nikt bez upoważnienia sporządzonego przez pożyczkobiorce

nie ma prawa dowiedzieć się o zawartej umowie! Nawet członkowie rodziny!

 

 TYLKO U NAS - płacisz za ilość dni wykorzystanej pożyczki.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, mamy dobrą opinię wśród tych, którzy już skorzystali z naszych usług. Starannie dbamy o to, aby Państwa oczekiwania zostały spełnione!

Gotówka w naszej firmie wypłacana jest od ręki bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Odsetki są zawsze zgodne z obowiązującymi odsetkami ustawowymi plus opłata za przechowanie zależna od czasu trwania pożyczki. Nie pobieramy odsetek karnych.

Umowę zawieramy na okres dowolny, nawet na godzinę...  klient w każdej chwili może odebrać swój zastaw.

Nie mamy maksymalnego okresu zawarcia umowy, to klient decyduje na jaki okres chce zawrzeć swoją umowę. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć nawet na kilka lat. Należy tylko co miesiąc ją przedłużyć wpłacając same odsetki od umowy.

Tak mało formalności. Wystarczy sam dowód osobisty!

Lombard Mielec świadczy usługi w zakresie udzielania ekspresowych pożyczek pod zastaw, bez zaświadczeń o zarobkach, informacji BIK, urzędu skarbowego,  ZUS  i żyrantów. Kwota pożyczki wypłacana jest od ręki bez zbędnych formalności.

 

1.Dokumenty
http://www.naszswiat.net/images/stories/ott2014/dowod_osobisty.jpg

Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie jednego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy należące do Pożyczkobiorcy.

 

2.Zastaw

 

Jedynym kryterium uzyskania pożyczki jest zastaw, który musi być własnością Pożyczkobiorcy. Zapewniamy minimum formalności oraz maksymalnie wysoką wycenę zastawu, który jest zabezpieczeniem pożyczki. Wartość zastawu określa Lombard Mielec.

Zastawem mogą być: złoto w każdej postaci, wyroby jubilerskie, monety, uszkodzone, złom złota, srebro, zegarki, samochody, komputery laptopy, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, grunty, nieruchomości, konsole gier, i wszystko inne co przedstawia jakąś wartość rynkową. Wycena na miejscu. Lombard Mielec może odmówic przyjęcia zastawu jeśli uzna że przedmiot nie będzie odpowiednim zabezpieczeniem pożyczki

 

 http://forum.przewodnikmp.pl/richedit/upload/2kd3f5f6e6da.jpg  http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/072500/72341.jpghttp://niespodzianka.pl/presents/cb308de315a588a0a2d312b2a1b03c91.jpg

3.Pożyczka

 

Lombard Mielec udziela pożyczki Pożyczkobiorcy, której wysokość nie może przekroczyć maksymalnej wartości zastawu. Warunki pożyczki tj. prowizja, termin itd. uzgodnione między Pożyczkobiorcą, a Lombardem, określa umowa pożyczki. Nie pobieramy prowizji z góry. Uzgodniona kwota pożyczki wypłacana jest w całości do rąk własnych Pożyczkobiorcy.

 

4.Terminy

 

Umowę pożyczki standardowo zawieramy na okres od 1 do 30 dni kalendarzowych, z możliwością przedłużania na kolejne okresy. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość indywidualnej negocjacji terminu spłaty pożyczki. Potrzebujesz pożyczki na dłuższy okres? Napewno się dogadamy, w historii naszej firmy są zadowoleni klienci którzy pożyczkę spłacali przez okres nawet dwóch lat

 

5.Prowizja

Zapraszamy do kalkulatora prowizji na piewrszej stronie. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość indywidualnej negocjacji oprocentowania. Minimalna opłata za przechowywanie, zabezpieczenie, transport, ochronę, składowanie towaru będącego przedmiotem zastawianym wynosi tylko 5zł. Najniższa prowizja w mieście! Jeśli znajdziesz taniej, zwracamy różnicę!

 

6.Zwrot pożyczki

 

Zwrotu pożyczki może dokonać Pożyczkobiorca, bądź osoba przez niego upoważnioną zwracając kwotę pożyczki wraz z prowizją do dnia oznaczonego w umowie.

 

7.Przedłużenie umowy pożyczki

 

Pożyczkobiorca, bądź osoba przez niego upoważniona może przedłużyć termin spłaty pożyczki wpłacając  kwotę prowizji uzgodnionej w umowie. Przedłużenie umowy pożyczki jest jednoznaczne z przedłużeniem terminu odbioru zastawu. Potwierdzeniem przedłużenia umowy pożyczki jest nowa umowa pożyczki z uzgodnionym z Pożyczkobiorcą kolejnym terminem spłaty pożyczki. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość telefonicznego przedłużenia umowy pożyczki i wpłaty prowizji w uzgodnionym telefonicznie terminie.

 

8.Częściowa spłata pożyczki

 

Pożyczkobiorca może częściowo spłacić pożyczkę, wpłacając określoną kwotę pieniędzy i odbierając część zastawu a pozostałą część pożyczki przedłużyć na kolejny okres.

 

9.Przechowanie


http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29131/skarbiec_mennicawroclawska_180.jpeghttp://www.nopex.com.pl/images/ta/ta002.jpghttp://www.podajemy.pl/gfx/logo/securityoffice_logo.gif

 

Przedmioty pozostawione u nas są odpowiednio zabezpieczone w sejfach lub przechowywane przez Bank PEAKO S.A w specjalistycznych skrytkach skarbca na terenie miasta. Gwarantuje to maksimum bezpieczeństwa Państwa zastawów. Po spłaceniu kwoty pożyczki wraz z prowizją określoną w umowie, Pożyczkobiorca odbiera swój zastaw w stanie nienaruszonym.

Obiekt monitorowany nowoczesnym systemem kamer IP z rejestracją obrazu i dźwięku 24H. Zapis przechowywany jest na zewnętrznym serwerze firm ochroniarskich. System 'szybkiego' reagowania, systemy przeciwnapadowe, alarm z monitorowaniem 24h.

Pojazdy Zastawiane w naszym Lombardzie zaparkowane są w strzeżonym magazynie, zadaszonym, ocieplonym pod stałym monitoringiem. Każdy pojazd przykrywany jest lekką bawełnianą płachtą materiału właśnie po to żebyś drogi Kliencie miał 100% pewności że dbamy o Twój cenny zastaw z pełną starannością.

 

10.Brak spłaty pożyczki

 

W przypadku braku spłaty pożyczki bądź przedłużenia jej na kolejny termin, jak również braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony Pożyczkobiorcy, zastawione przedmioty zgodnie z umową przechodzą na własność Lombardu. Po upływie trzech dni, jeżeli strony nie dojdą do porozumienia, Lombard Mielec wystawia przeterminowane zastawy do sprzedaży. Wszelkie roszczenia pomiędzy Pożyczkobiorcą, a Lombardem  zarówno w kwestii pożyczki jak i zastawu wygasają.

 

11.Inne

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym dokumentem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.